
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24.576 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 986
Distributors
pcbx
Unit Price$0.24922
Ext.Price$0.24922
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.24922 | $0.24922 |
| 10 | $0.22329 | $2.23290 |
| 50 | $0.20006 | $10.00300 |
| 100 | $0.18181 | $18.18100 |
| 500 | $0.16523 | $82.61500 |
| 1000 | $0.15016 | $150.16000 |
| 3000 | $0.14110 | $423.30000 |
| 5000 | $0.13259 | $662.95000 |
